Kdo jsme

Podlaháři Praha a okolí dřevěný masiv

Kvalitní podlaháři pro Prahu a široké okolí

Jsme podlaháři již od roku 2002 a zabýváme se profesionální pokládkou a montáží plovoucích, dřevěných, vinylových, pvc podlah či koberců. Mimo jiné provádíme i opravy podlah a broušení parket. Naše služby jsou kvalitní, ale dostupné.

Vyzkoušejte naše služby. Prvotní zaměření a kalkulaci od nás získáte zcela zdarma. Navíc disponujeme pestrým skladem všech možných podlahových vzorů a krytin z kterého si určitě vyberete. Vybíráme pro Vás podlahy pouze od ověřených výrobců.

Co děláme

  • Profesionální instalace dřevěného masivu neboli parketek. Parketky jsou z pravého dřeva a vydrží až stovky let.
  • Profesionální pokládka zátěžových nebo okrasných koberců - ať již chcete komfort nebo praktickou podlahu. Zvolte koberce z naší nabídky produktů.
  • Profesionální pokládka PVC neboli lina či Vinylu. PVC neboli lino se stalo za poslední dekádu velmi oblíbené. Vyzkoušejte také novou technologii - vynil.
  • Profesionální pokládání plovoucích podlah. Máte strach z plovoucí podlahy. S námi nemusíte. Instalace je nadmíru kvalitní a vydrží při správné až údržbě desítky let.

Za kolik

Podlaháři za dostupnou cenu pro Prahu a okolí

Podlaháři pro Vás a Vaši rodinu nebo pro Vaši firmu za dostupnou cenu – profipodlahy.eu

Všechny tyto ceny jsou zcela orientační a liší se v závislosti na použitém vzoru nebo materiálu. Pro přesné stanovení ceny nás prosím kontaktujte pomocí našeho formuláře – přijedeme, zaměříme Vaše prostory a stanovíme Vám cenu přesně pro Vás na míru. Jsme podlaháři pro Prahu a její okolí – důvěřujte nám.

Nezávazná poptávka